WYBÓR POMIĘDZY RÓŻNYMI STYLAMI DRZWI WEWNĘTRZNYCH

Drzwi w Twoim domu lub firmie służą nie tylko do dzielenia różnych przestrzeni i zapewnienia prywatności. Są również częścią ogólnego wystroju, a drzwi, które wybierzesz, mogą stworzyć lub złamać ten styl i przepływ.

Wybór odpowiedniego stylu drzwi do każdego pokoju z pewnością poprawi ogólny wygląd i charakter nieruchomości. Niezależnie od tego, czy zabawiasz gości, czy klientów, najważniejsze jest ustawienie odpowiedniego tonu!

Wiele razy starannie dobieramy takie rzeczy, jak nasze drzwi wejściowe i drzwi tarasowe, ale nie zastanawiamy się nad pozostałymi drzwiami. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać spośród różnych stylów drzwi wewnętrznych .

NOWOCZESNE DRZWI

Nowoczesne drzwi wewnętrze jest znany ze swojego minimalistycznego designu. Innymi słowy, podobnie jak pokój z nowoczesnym motywem dekoracyjnym, te drzwi mają smukłe i czyste linie bez skomplikowanych detali.

Oznacza to, że są nie tylko stylowe, ale będą pasować do każdego pomieszczenia i motywu dekoracyjnego. Są również niezwykle łatwe w czyszczeniu. Nowoczesne drzwi wysokiej jakości wykonane są z produktów najwyższej jakości, co oznacza, że ​​są zaprojektowane tak, aby wytrzymać próbę czasu.

Regularne użytkowanie spowoduje, że tanie drzwi zawiodą, ale wysokiej jakości drzwi są przystosowane do intensywnego użytkowania.

DRZWI WSTRZĄSARKI

Inną opcją są drzwi wibracyjne. Choć wciąż są stylowe, znane są z tego, że są tańsze niż ich bardziej luksusowe odpowiedniki. Niższa cena nie czyni jednak tych drzwi gorszymi od innych drzwi wysokiej jakości .

Tak, na rynku są takie, które nie spełnią oczekiwań, dlatego tak ważne jest, aby zapytać producenta o gwarancje na jego produkty. Drzwi Shaker mogą być używane w dowolnym miejscu w domu lub firmie. Są przepięknie proste, co sprawia, że ​​będą się świetnie prezentować w każdym pomieszczeniu.

KOLOR

Kolor Twoich drzwi to niezwykle ważny wybór. Drzwi Shaker zazwyczaj są w kolorze białym, natomiast inne nowoczesne drzwi dostępne są w różnych kolorach. Istnieje wiele sposobów na dobranie odpowiedniego koloru .

Po pierwsze, możesz zdecydować się na szczególnie ciemne drzwi, aby wyróżniały się na jaśniejszym tle. Możesz użyć jasnych drzwi, jeśli pokój jest urządzony w ciemniejszym kolorze. Obie te techniki pomagają stworzyć piękny kontrast. Tylko upewnij się, że te dwa kolory dobrze ze sobą współgrają i nie kolidują.

Przyjrzyj się swojej podłodze lub meblom i wybierz drzwi, które będą dobrze pasować do tych dwóch elementów wystroju. Niektóre drzwi można pomalować, ale najlepiej, jeśli potrzebujesz drzwi, których nie będziesz musiał malować tylko dlatego, że odnowiłeś pomieszczenie. Jeśli nie jesteś pewien, zrób kilka zdjęć pomieszczenia i poproś o opinię eksperta od projektowania.

Okucia

Wybór odpowiednich drzwi może być równie ważny, jak równie ważny jest wybór odpowiedniego okucia . Dźwignie i klamki mają swoje zalety i wady. Gdy już wiesz, jaki typ chcesz, nadszedł czas, aby wybrać projekt i kolor.

Zwróć uwagę na motyw pokoju podczas dokonywania wyboru. Niektóre rodzaje sprzętu mają bardziej rustykalny lub vintage’owy motyw, podczas gdy inne są bardziej nowoczesne. Pamiętaj, że jeśli w przyszłości zmienisz motyw pokoju, możesz wymienić klamkę lub dźwignię na coś bardziej odpowiedniego.

BIFOLD, FRENCH, SLIDING CZY FLUSH?

Drzwi bifold są połączone zawiasami i zawieszone na szynie. Kiedy otwierasz drzwi, składa się w siebie. Jeśli nie masz miejsca na zwykłe drzwi wahadłowe, jest to świetne rozwiązanie. Francuskie drzwi wewnętrzne to element stylu, który ma się pochwalić.

Najlepiej instalować je w większych pomieszczeniach, takich jak salon, pokój muzyczny lub biuro. Jeśli chodzi o drzwi zlicowane, są one idealne dla każdego, kto szuka maksymalnej prostoty. Te niedrogie i płaskie drzwi dodają subtelnego stylu każdemu pomieszczeniu.

Drzwi przesuwne są również świetne, jeśli nie masz miejsca na całkowite otwarcie drzwi do pokoju. Są również używane do szaf i mniejszych przestrzeni, w których zwykłe drzwi po prostu nie wystarczą.

Podsumowanie.

Kiedy potrzebujesz nowych drzwi wewnętrznych do domu lub biura, nie zadowalaj się niczym mniej niż najlepszym. Skontaktuj się z Hermes Warszawa lub odwiedź nasz salon wystawowy, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych wspaniałych, projektów . Nasz zespół zawsze chętnie udzieli fachowych porad dotyczących typów drzwi, stylów, kolorów i okuć.